Arşiv ve Evrak Depolama

Arşiv ve evrak depolama hizmeti 2021 yılında birçok kurumsal firmanın ihtiyacı durumundadır. Bu firmalar, hastaneler, hukuk büroları, devlet kuruluşları, noterler, bankalar, emlak ofisleri, okullar yasal koşullardan dolayı bazı özel belge ve evraklarını belirli bir süre boyunca muhafaza etmek ve geriye dönük olarak sunmak zorundadırlar.

Bu tarz firma ve kurumların kendi alanlarında bu belgeleri saklama şansları çoğu zaman yoktur. Kurumların kendi bünyelerinde Arşiv depolama hizmetimiz ise tam olarak bu anda bu tarz kurum ve firmalar için sunulmaktadır.

Bu sayede firmalar ve kurumlar faaliyet süreleri boyunca yasal olarak saklamak zorunda oldukları evrak ve belgeleri pratik şekilde depolamaktadır.

arsiv-ve-evrak-depolama

Arşiv Evrak Depolama Nasıl Yapılır?

Saklanması ve korunması yasal olarak gereken evrak ve arşivler firmalar ve kurumlar için çok önemlidir. Bilindiği üzere bu tarz evraklar kâğıt nem ve benzer unsurlardan çok fazla etkilenen bir maddedir.

Kağıtlarda yani evraklarda meydana gelecek en ufak zarar ve deformasyon, evrakların geçersiz hale gelmesi demektir. Bundan dolayı arşiv evrak depolama sadece profesyonel depolama hizmeti sağlayıcısı tarafından verilebilecek bir hizmettir ve arşiv depolama ancak bu şekilde yapılır.

arsiv-nasil-depolanir

Arşiv Depolama Firmanıza Neler Kazandırır?

Kurumsal ve bireysel arşivlerinizi Aksöz Depolama bünyesinde saklamak size güvenli bir depolama alanı ve sigortalı koruma hizmeti sunar. Arşiv depolama amacıyla tasarlanmış depolama alanlarımız metal raf sistemleri ile donatılır.

Evraklarınız sizin ya da bir personeliniz nezaretinde kategorilere ayırılarak dosyalarınız raflara yerleştirilir ve evraklarınız 24 saat özel güvenlikli bir alanda 7/24 güvenlik kameraları gözetimi altında korumaya alınır.

Ayrıca arşivlerinizin depolandığı kısmın anahtarları sadece size teslim edilir ve bu depoya sizden başkasının girmesine izin verilmez. Belgeleriniz ayrıca su, sel, deprem ve hırsızlık sigortaları ile güvence altına alındığı için rahatlıkla bizi arşiv depolama hizmetinde tercih edebilirsiniz.

arsiv-depolamasi-avantajlari

Arşiv Depolamanın Avantajları Nelerdir?

  • 1) Belge ve evraklarınızı arşiv depolama hizmeti alarak saklarsanız, şirketinizde bir departman için ya da bir kısım için yer açmış olursunuz. Kısaca fazlalıklardan kurtulursunuz.

  • 2) İş yerinizde yaşanabilecek bir yangın ya da benzer felaket durumlarında tüm arşiviniz kül olabilir Arşiv depolama ile bu sorundan da kurtulursunuz.

  • 3)  Kıymetli belgelerinizin ve yasal olarak saklanması gereken evraklarınızın korunması için 7/24 kamera sistemi ve güvenlik elemanı bulundurmak zorunda olmazsınız.

  • 4) Firmanıza ya da kurumunuza yapılacak fiziki saldırılar, hırsızlık ve kasıtlı zarar verme teşebbüslerine karşı sadece belirli sayıda insanın bildiği bir alanda belgeleriniz ofisinize oranla daha da güvendedir.

  • 5) Arşiv Depolama hizmeti alarak arşivlerinizin bulunduğu alanda nem, rutubet ve en önemlisi kemirgen haşerelere karşı önlem almak zorunda kalmazsınız.

  • 6) Depolama konusunda uzman firma olan Aksöz Depolama ’ya arşivlerinizi teslim ederek diğer işlerinize tamamen yoğunlaşıp verimlilik sağlayabilirsiniz.

Şimdi Teklif Alabilirsiniz

Adım 1 / 4
İletişim Bilgileriniz

Depolama Türünü Seçiniz

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolanacak eşyalarınızı forma parça parça virgül ile ayırarak ebatları ile birlikte yazın

Depolama İşlemi İçin Sizin İçin En Uygun Zaman Nedir?

Eşyalarınızı Depolamak İçin Hangi Lokasyondan Alacağız?