blog image

Motosiklet Depolama

Motosiklet depolama sizlere depolama hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerden sadece biridir. Günümüz koşullarında son derece avantajlı olan depolama hizmetleri ile araçlarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Sizlere bu işle sunduğumuz hizmetler;

  • 1) Motosikletiniz 7/24 güvenlik kamerası ile kayıt altında ve güvendedir.

  • 2) Dilediğiniz zaman motosikletinize ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz. Bu sebeple 7/24 araçlarınıza ulaşabileceğiniz şekilde mesai yapmaktayız.

  • 3) Motosikletinizi temiz, rutubetsiz ve devamlı olarak havalandırılan ortamlarda muhafaza etmekteyiz.

  • 4) Hizmet verdiğimiz ilde uygun konumda 7/24 kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda faaliyet göstermekteyiz.

  • 5) Motosikletinizin lastik havasının depolama sırasında inmesi durumunda hava pompası ile lastik hava dolumu hizmeti.

Bu hizmetlere ulaşmak ve motosikletinizi emanet edebileceğiniz güvenli bir ortam aradığınız anda yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmaktır. Sizlere sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetlerle talep ve beklentilerinize karşılık vermekteyiz.

motosiklet-depolama

Araç Depolama

Motosiklet depolama deyip geçmemekte fayda var çünkü araç depolama kategorisinde sadece motosiklet yoktur. Mevcut hali hazırda birçok müşterimize motosikletten başka birçok aracında depolamasını yapmaktayız.

ATV Aracı Depolama

Bu hizmeti alan müşterilerimiz genel olarak hafta sonu dağlarda keşif yapmaya çıkan macera arayışında olan ve bu arayış fırsatını hafta sonu bulabilen beyaz yakalı insanlardır.  Bazı müşterilerimizin bu tarz araçlarını koyacak yeri olmadığı için bize emanet etmektedir.

Deniz Aracı Depolama

Bu hizmetimizi ise yine ufak tekne ve bot sahibi olan ve hafta sonu hobi amaçlı balık tutmak için şehirden uzak deniz kenarlarına araçlarının arkasına kanca ile bağlamak suretiyle denize götürüp sadece hafta sonları kullandıkları deniz araçlarını hafta içi bizim depomuzda tutup hafta sonu gelip alan müşterilerimizin tercih ettiği bir hizmettir ve bu hizmeti de hiç azımsanmayacak kadar fazla veriyoruz.

atv-ve-deniz-araci-depolama

Yine yukarıdaki tüm araç tipleri için de motosiklet depolama tarafında bahsettiğimiz depolama kuralları diğer tüm araçlarınız için de geçerlidir.

Kısaca bahsetmek gerekirse depolarımızda herhangi bir nem, rutubet oluşabilecek bir ortam yoktur. Araçlarınızda herhangi bir paslanma, yıpranma vs… olmayacaktır.

Firmamızın sizlere sunduğu tüm depolama hizmetleri ile araçlarınızı sizler için özenle ve güvenle muhafaza etmekteyiz. Dilediğiniz zaman araçlarınıza ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Motosiklet depolama hizmeti ile araçlarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Firma olarak üstün güvenlik hizmetleri ve profesyonel bir ekiple sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Müşteri olarak bizden beklediklerinizden fazlasını düşünerek faaliyete geçiriyor ve beklentilerinizin ötesinde bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.