Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetinde Aksöz Nakliyat markası ile uzun yıllardır çalışan bir şirket olarak siz değerli müşterilerimize güvenilir, kurumsal, sigortalı ve uygun fiyatlı depolama hizmetini sunmaktayız. Eşyalarınızı taşımadan önce korumayacak materyaller ile sarıyoruz ve buradaki amacımız ise eşyalarınızın herhangi bir hasar almasını engellemektir.

Eşya depolama hizmetine İstanbul’da her geçen gün ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’un her geçen gün nüfus olarak büyümesi sebebi ile eşya depolama hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermektedir. Bu nüfus kalabalığından kaynaklı İstanbul’da yaşayan insanların evlerinde artık kullanmadığı ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarını güvenli ve sigortalı şekilde depolanması ihtiyacı doğmaktadır.

Bazı durumlarda ise yurt dışına geçici olarak giden insanlarımızın da bu depolama hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. İş nedeni ile aylar hatta yıllarca farklı şehir ya da ülkede yaşamak zorunda kalan insanlarımız için depolama hizmeti gerçekten hayat kurtarabilecek bir hizmettir. Aksöz Nakliyat olarak bu hizmeti müşterilerimize vermekten mutluluk duyuyoruz.

ev-esyasi-depolama

Güvenilir Depolama

Aksöz Nakliyat olarak ev eşyalarınız, ofis eşyalarınız, arşiv ve evraklarınız gibi tüm eşyalarınızı firmamız tarafından güvenli, kamera sistemli olarak depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Eşya depolama hizmetlerimize 7/24 her an ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimize ulaşmak isterseniz bizlere her an kurumsal iletişim kanallarımızdan ulaşıp güvenli depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

Firmamızın web sitesinden gerekli depolama fiyat teklifi al sayfamızdan formu doldurduktan sonra sizlere hemen eviniz, işyeriniz, ofisiniz, yazlığınız hatta parça eşyalarınız için girdiğiniz bilgilere istinaden bir güvenli eşya depolama maliyeti hazırlayıp sunacağız.

guvenilir-depolama

Paketli Depolama

Paketli depolama hizmetlerimizle depolarımıza götürülecek eşyalarınız en iyi paketleme materyalleri kullanılarak, titiz bir şekilde araçlarımıza yükleriz ve ardından sarsıntısız bir şekilde kuru, rutubetsiz ve temiz depolarımıza götürürüz. Paketli depolama ile bu sayede eşyalarınız taşıma sırasında oluşabilecek her türlü kazalara ve sarsıntılara karşı korunmuş olur. Olur da bunca paketleme ve titizliğe rağmen eşyalarınızda herhangi bir zayiat olması durumunda hiç endişeye kapılmanıza mâni yok! Çünkü tüm eşyalarınız firmamız tarafından kapsamlı nakliyat sigortası ile koruma altındadır.

Depolama ücretlerimiz ise aylık ve yıllık fiyat olarak sınıflandırılmaktadır. Ev Eşyası Depolama Fiyatlarımız diğer firmalara nazaran gayet uygun olup Kredi Kartlı Ödeme Yapabilirsiniz. Yıllık depolama ücretlerimiz özel indirimlere tabidir. Bu sebeple hizmet talep eden müşterilerimiz aylık olarak değil de yıllık olarak hizmet almayı tercih etmelerini öneriyoruz.

Sadece ev, büro eşyası depolanması yanında kişisel özel eşyalarınızda depolarımızda bulunan son derece güvenli özel kasalarımızda da saklanabilmektedir. 

sigortali-depolama

Sigortalı Depolama

Sigortalı ev depolama faaliyetleri konusunda hizmetlerine devam eden firmamız, depolarımıza aldığımız her eşyayı, kendi eşyamız prensibi ile depolayıp, müşterilerimiz eşyalarına tekrar ihtiyaç duyuncaya kadar eşyalarını koruyarak özelliklerini kaybetmemesi için gereken hassasiyeti göstermektedir.

Firmamız Aksöz evden eve nakliyatta bildirdiğiniz depolanacak eşyalarınız, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden alınır. Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız güvenlik elemanları ile korunan Aksöz evden eve nakliyat depolarına götürülür. Eşyalarınız ambalajlı halde depomuza yerleştirilir. Şirketimiz Aksöz evden eve nakliyat tarafından eşyalarınız değerine göre sigortalanır. Her türlü toza ve neme karşı son derece dikkatli paketlenir.

Şimdi Teklif Alabilirsiniz

Adım 1 / 4
İletişim Bilgileriniz

Depolama Türünü Seçiniz

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolanacak eşyalarınızı forma parça parça virgül ile ayırarak ebatları ile birlikte yazın

Depolama İşlemi İçin Sizin İçin En Uygun Zaman Nedir?

Eşyalarınızı Depolamak İçin Hangi Lokasyondan Alacağız?