34

İstanbul Eşya Depolama

Aksöz Eşya Depolama

Aksöz Nakliyat, Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleri Ltd. Şti. 1985’de evden eve nakliyat ofis taşıma ve depolama hizmeti vermek için İstanbul Ataşehir'de kuruldu. 36 yıldır sorunsuz bir şekilde taşımacılık ve depolama hizmeti veren firmamız, geniş araç filosu ve uzman ekipler ile sayısız bireysel ve kurumsal referans elde etmiştir.

Nakliyat alanında kullandığımız araçların tümü araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa, asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer almaktadır. Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan bir araç filomuz bulunuyor. Aksöz Nakliyat araçları tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmakta, İş güvenlik sertifikaları, SSK ve Ferdi kaza sigortaları bulunmaktadır. Bütün şoförlerimizin SRC, Psikoteknik ve Sürücü belgeleri güncel ve eksiksizdir.

Vizyonumuz

Depolama işinde, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, istanbul evden eve nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Misyonumuz

Depolama sektöründe hizmet verdiği alanlar ve bölgelerde lider kimliği ile; taşınma ve eşya emniyeti, güvenilirliği, müşteri memnuniyeti, geniş araç filosu, hizmet kalitesi ile tercih edilen bir nakliye şirketi olmak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik ve amacımıza verdiğimiz profesyonel depolama hizmeti ile yıllar boyunca müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede ve refah düzeyde tutmak tek amacımızdır.

7/24 Aktif Destek Ekibi

Yardıma mı İhtiyacınız Var?


Hemen bizimle iletişime geçin sizlere en kısa süre içinde geri dönüş yapalım.

Şimdi İletişime Geç