Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama hizmetleri ile birlikte profesyonel bir hizmet almak kurumsal firma sahipleri sizler için bu teklif kulağa nasıl geliyor? Avrupa standartlarında kuru, rutubetsiz, güvenli depolarımız, uzun yıllardır gösterdiğimiz hizmet anlayışımız ile İstanbul’un her iki yakasında da sizlere en iyi hatta en makul fiyatlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Ofis eşyalarınızı depolama hizmetlerimizi aldıktan sonra da ne zaman isterseniz bu eşyalarınızı tekrar istediğiniz bir ofise bizler hızlıca taşıyabiliriz. Eşyalarınızın depolarımıza getirilirken montaj ve de montaj işlemleri tamamen profesyonel arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu konuda hiç endişeye kapılmanızı istemeyiz. A’dan Z’ye siz arkanıza yaslanın ve sadece işimizi bitirmemizi bekleyin!

Çalışma arkadaşlarımız bu işi yıllardır yapan ve yıllardır tecrübe ettikleri evden eve nakliyat, eşya depolama, araç indirme ve bindirme işlemlerinde tam yetkin personellerdir. Bazı personellerimiz 10 yılı aşkın süredir bizlerle çalışmakta ve her ekibin başına 10 bin saat üzeri tecrübe sahibi personellerimiz hem gözetmen hem de nakliyat koordinatörü olarak görevlendirilmektedir.

ofis-esyasi-depolama

Büro Eşyası Depolama

Büro eşyası depolama hizmetleri dahil her türlü depolama hizmetleri için yanınızdayız. Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren, kurulmuş ya da kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait eşyalar, evraklar, ofis malzemeleri gibi her türden eşya ve dokümanın depolamasını firmamız yapmaktadır.

Kurum ve kuruluşların önemli evrakları için özel kutu ve dosyalar tedarik edebilir ve bu kutularda depolamasını yapabiliriz. Özel evrak depolamada kullanılan raflarımız çelik dosyalama sistemli özel ünitelerde saklanmaktadır.

buro-esyasi-depolama

Sigortalı Ofis Depolama

Sigortalı ofis depolama tarafında Aksöz Nakliyat olarak İstanbul’un en iyi depolama firmaları arasında yer almaktayız. Bunu 500’ü aşkın kurumsal ve bireysel müşterilerimizle kanıtladığımızı düşünüyoruz.

Eşyalarınızı bizzat kendi ekspertizlerimiz ile değerlerine göre sigortalamaktayız. Tabi bu sigortalama işlemi sonrasında öncelikle sizlere bir söz verdiğimiz için sonrasında ise bu sözü tutamadığımızda eşyalarınıza gelecek her türlü zararı karşılayacağımızı garanti ettiğimiz için eşyalarınızın 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ve 24 saat vardiyalı güvenlik personelleri ile bu eşyaları korumaktayız.

Koruyamadığımız durumlarda bizlere doğacak olan maddi külfeti ve siz değerli müşterilerimize mahcup olacağımızı bildiğimiz için bu konuda çok hassasız.

sigortali-ofis-depolama

Ofis Depolama Süreci

Ofis depolama süreci öncelikle firmamız tarafından sağlanan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Tabi bu hizmetten önce web sitemizden depolama fiyat teklifi al sayfamızdan formumuzu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Formu doldurmanız akabinde Uzman personelimiz saklanması gereken eşyaları yerinde görmek üzere ofisinize gelerek incelemelerini yaptıktan sonra sizlere uygun saklama koşulları, paketleme ihtiyaçları, arşive ve tasnif planlaması ve fiyat bilgileri aktaracaktır.

Ofis depolama fiyatlandırmamız sizler için uygunsa bu doğrultuda gerekli saklama ve paketleme koşulları sağlanır ve plan doğrultusunda depolanacak ofis eşyalarınızın nakliyatı kendi depolarımıza gerçekleştirilir.

Yine eşyalarınız depolarımızda kaldığı sürece olası tüm tehlikelere karşı sigorta güvencesi altına alınır. Depolama süresince sürekli güvenlik personeli ve düzenli periyodik kontroller firmamız tarafından sağlanır. İster uzun ister kısa vadeli tüm eşyalarını gözünüz arkada kalmadan saklama koşulları özel olarak sağlanmış tamamen kendimize ait depolarımızda saklanır.

Şimdi Teklif Alabilirsiniz

Adım 1 / 4
İletişim Bilgileriniz

Depolama Türünü Seçiniz

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolanacak eşyalarınızı forma parça parça virgül ile ayırarak ebatları ile birlikte yazın

Depolama İşlemi İçin Sizin İçin En Uygun Zaman Nedir?

Eşyalarınızı Depolamak İçin Hangi Lokasyondan Alacağız?