Özel Eşya Depolama

Özel eşya depolama bir başka deyişle kişisel eşya depolama son zamanlarda ülkemizde popüler olan çoğu kişinin yeni tanıştığı bir depolama şeklidir. Aslında bu depolama şekli Amerika ve Avrupa kıtasında uzun yıllardır “Self Storage” adı altında çeşitli firmalar ile yapılmaktadır. Depolama ihtiyacı her ne kadar farkında olmasakta aslında çok gerekli bir ihtiyaç.

Yeni evinize taşınacaksınız fakat eviniz kiracınız tarafından boşaltılmadı mı? Ya da koleksiyonunu yaptığınız eşyalar artık evde çok fazla yer kaplamaya mı başladı? Bu ve benzeri durumlarda canınızı sıkmaya hiç gerek yok.

Özel eşya depolama konusunda yıllardır süren tecrübemiz ile profesyonelleşen Aksöz Nakliyat bu tecrübesini eşya depolamaya da yansıtarak size en iyi kişisel eşya depolama deneyimini yaşatmayı hedefliyor.

ozel-esya-depolama

Kişisel Depolama

Kişisel depolama tarafında hizmetimiz tam olarak size özel bir anahtar tahsis ettiğimiz deponuza 7 gün 24 saat istediğiniz saatte gelip fazlalık eşyalarınızı koyabildiğiniz ve deponuzu kilitleyip çıkabileceğiniz nem, rutubet ve haşerelerden arındırılmış depolardan ibarettir.

Bu depolar sizlerin kişisel eşyalarınızı depolamanız ve ihtiyaç duymanız halinde gelip tekrar eşyalarınızı alabileceğiniz aylık ya da yıllık kiralama yaparak ulaşabileceğiniz depolardır.

Kişisel Depolama ve Gizlilik

Kişisel eşyalarınız için ayrıca hassasiyet gösteriyoruz ve kişisel depolama hizmeti alan müşterilerimizin aksini belirtmedikçe depolarına kesinlikle rutin yaptığımız toz ve genel temizliğe dahil etmiyoruz.

Bu sayede depoladığınız eşyaları sizden başka kimse görmeyecektir. Özeliniz özel kalacaktır. Hizmetimizin adı üzerinde “Kişisel” ve buna saygı duyuyoruz. 😊

ozel-esya-depolama-alani

Yazlık Ev ve Daire Depolama ula

Bir yazlığınız ya da şehir içinde bir daireniz mi var? Bu yazlık evi ya da daireyi kiralıyor ve yılın belki yarısını boşuna kira vererek mi geçiriyorsunuz? İşte tam bu noktada yazlı evinizi kiralama bedelinden çok daha uygun fiyata yaz sezonu açılana kadar depolayabilirsiniz.

Bu sayede gereksiz olarak hiç oturmadığınız yazlığınıza fazladan para vermemiş olursunuz ve eşyalarınız da ortada kalmamış olur. Bu teklifi bir düşünün deriz. 😉 Çok fazla vatandaş belki 6 aydan da fazla hiç oturmadığı yazlık evlere kış boyu kira ödemekte.

Bunu yapmak zorunda değilsiniz kişisel eşyalarınız dahil tamamını nemsiz ve rutubetsiz depolarımızda yaz sezonu açılana kadar kiralama bedelinize nazaran çok uygun fiyata depolayabiliriz.

şabilir yerde koruyalım. İster tüm evinizi ister sadece bir koli depolayabilirsiniz

kisisel-depolama-fiyatlari

Kişisel Depolama Fiyatları

İstanbul’da kişisel depolama fiyatları depolanacak eşyaya göre değişkenlik gösterebilir.  Yani 1+1 eşya depolama ücreti ile 3+1 eşya depolama fiyatları farklılık gösterir.  Ayrıca söz konusu eşyaların ne kadar m2 alan kapladığı ile de bu fiyat belirlenebilir.

Örnek olarak 3+1 ev depolamak istediniz ancak eşyalarınız 1+1 kapasiteli depomuza çok rahat sığdığını varsayalım. Bu durumda sizlere 3+1 kapasiteli eşya deposunu önerip ihtiyacınız olmayan alanın da ücretini sizden alırsak hem bizler için etik olmaz hem de sizlerin cebi için iyi olmaz. Bu işi yıllardır etik kurallar gözeterek yapan bir firmayız. Tek vizyonu para kazanmak olan Nakliyat firmaları ile karıştırılmamayı görev edindik

Yani kısaca depolama fiyatlarımızı eşyalarınızı ön ekspertiz sonrasında sizlerin depolarımızda kapladığınız alan kadar ücretlendirmek çok daha adil olacaktır. Onun için depolama fiyatlarımızı bu ekspertiz sürecinden sonra sözlü olarak söylemekteyiz.

Bu fiyatlandırmaya Eşya Depolama hizmetinden profesyonel destek alarak depo hizmet avantajlarının tamamına sahip olmanın yanı sıra sigortadan da yararlanarak olası kaza, hasar durumunda da eşya bedelinin tanziminde firmamızdan destek almakta dahildir.

Uzman ve deneyimli ekibimizden depo hizmeti almak için hemen depolama fiyat teklifi formundan başvurunuzu yapabilirsiniz. Kısa süre içinde size ulaşım sağlayacak olan ekibimiz gerekli olan tüm hizmet detaylarını tarafınıza iletecektir.

Şimdi Teklif Alabilirsiniz

Adım 1 / 4
İletişim Bilgileriniz

Depolama Türünü Seçiniz

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolanacak eşyalarınızı forma parça parça virgül ile ayırarak ebatları ile birlikte yazın

Depolama İşlemi İçin Sizin İçin En Uygun Zaman Nedir?

Eşyalarınızı Depolamak İçin Hangi Lokasyondan Alacağız?