Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama hizmeti talep eden müşterilerimiz genel olarak evlerinde ya da işyerlerinde bulunan maddi ya da manevi değeri bulunan eşyalarını geçici olarak bir depoda tutarak söz konusu depolanan eşya için uygun ortam hazırlanana kadar (Tadilat, yer açma vs. gibi) eşyayı koruma altında tutmaktadırlar.

Müşterilerimiz depoladıkları parça eşyalarını tekrar müsait oldukları talep etmeleri halinde bizler kapılarına kadar hizmet kapsamında ücreti mukabilinde götürmekteyiz. Aynı şekilde depolanacak parça eşyalarınızı kapınızdan alarak depolarımızda özel koruyucu materyaller ile sarıp depolamaktayız.

parca-esya-depolama

E-Ticaret Depolama

E-ticaret depolama hizmetimizi genel olarak e-ticaret platformları (trendyol, hepsiburada, n11 vs.) gibi Pazar yerlerinde e-ticaret yapan müşterilerimizin yüksek hacimlerde bulunan ürünlerinin büyük bir kısmının depolarımızda tutularak satış yaptıkça deposuna gelip ürünlerini toplu olarak aldığı bir depolama hizmeti bütünüdür.

Bu hizmet onlarca kategoride binlerce ürün satışı yapan ve yüksek hacimler ile mal tedarik eden müşterilerimizin çok sık aldığı bir hizmettir.

Ancak bu hizmet için belirli kriterlerimiz mevcut. Örnek olarak; söz konusu müşterimizin depolayacağı ürünler bozulabilecek ürünler olmamalı, herhangi bir özel iklimlendirmeye ihtiyaç duyan bir ürün olmamalı.

Kısaca ürünlerini depolamak isteyen müşterilerimizin ürünleri nem, rutubet ve haşereler dışında herhangi bir dış etkenden koruma mecburiyetinde olmamamız yeterlidir. Tabi bu saydığımız doğal afetler (yangın, su basma vs.) dahildir. Bu etkenler için de sizlere sorumluyuz. 😊

e-ticaret-depolama

Yedek Parça Depolama

Yedek parça depolama hizmetinde ise yedek parça olarak çoğu şey sayılabilir. Örnek verecek olursak kış lastiğini depolamak, tarım aletlerinin yedek parçalarını depolamak gibi zamanı geldiğinde alıp kullanmak için depolanan tüm yedek parçalarınızı bizler depolayabiliriz. Bu hizmette parça eşya depolama hizmetine dahil bir hizmettir. Başlık sadece bu hizmeti hangi tiplerde yaptığımızı göstermek adınadır. Aslında hepsi aynı. Parça eşya depolama 😉

parca-esya-depolama-fiyatlari

Parça Eşya Depolama Fiyatları

Parça Eşya Depolama Fiyatları için kesinlikle net olarak bir rakam vermek maalesef mümkün değil! Çünkü parça eşyalarınızın sayısı fiyatta çok değişlik gösterebilir. Ayrıca bazen öyle durumlar olur ki 2 parça eşya ile neredeyse 2+1 bir dairenin tüm eşyalarının kapladığı alan kadar bir yer kaplayabilirsiniz.

Bu nedenle parça eşyanın sayısı kadar aslında söz konusu eşyaların kapladığı alan da fiyatta önemli bir kriterdir. Bunun için parça eşyası olan müşterilerimiz bizlerden hizmet talep ettiğinde öncelikle o parça eşyayı görmemiz ve sayısını bilmemiz gerekmektedir ve eşyanın aşağı yukarı kaplayacağı alanı da hesaplamamız gerekmektedir.

Bu hem sizin hem de bizim için en iyi hizmet şeklidir. Bu şekilde hem size yanlış ücretlendirme çıkarmamış oluruz. Hem de bizim için de diğer müşterilerimize sunabileceğimiz depolama alanlarımız hizmete hazır kalır.

Şimdi Teklif Alabilirsiniz

Adım 1 / 4
İletişim Bilgileriniz

Depolama Türünü Seçiniz

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolama ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen depolanacak eşyalarınızı forma parça parça virgül ile ayırarak ebatları ile birlikte yazın

Depolama İşlemi İçin Sizin İçin En Uygun Zaman Nedir?

Eşyalarınızı Depolamak İçin Hangi Lokasyondan Alacağız?